Our Story

زندگی در PTE Next

داستان ما

 

کارمندان ما دوست هستند و محیط کار ما آرام، خلاق و حمایت گر است. ما هم نظر و هم شوخی با هم در میان می گذاریم و در انجام فعالیت های گروهی بی نظیر هستیم.

 

ما به جامعه خدمت می کنیم

 

ما عاشق کمک به پیشرفت هموطنانمان هستیم و از آن برای ایجاد کلاس ها و محصولات واقعا جالب و کاربردی استفاده می کنیم. دلیل اینکه ما کلاس های PTE ،IELTS ،FREE DISCUSSION و .. را دوست داریم این است که از یکدیگر یاد می گیریم و دانش خود را با جامعه به اشتراک می گذاریم. ما متعهدانه به دنبال خدمت به هموطنان، ارتقا سطح زبان انگلیسی زبان آموزان، کمک به افراد در پیشرفت تحصیلی و شغلی و آگاه ساختن همه ی افراد جامعه از معیار های زبان آموزی موفق هستیم، بنابراین از تمام رویدادهای آموزش زبان ، مدرسان و دانشجویان زبان و زبان آموزان محترم حمایت می کنیم و به دنبال شیوه ها و کتاب ها و آزمون های مفید جدید مانند “PTE” هستیم و در اینجا متوقف نخواهیم شد.

Achievements

افتخارات و دستاوردها

یداله بهرامی، کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و کارشناس مترجمی زبان انگلیسی، با بیش از 12 سال تجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی و مهارت های آزمون، علاقمند به برگزاری کلاس های زبان انگلیسی با رویکرد کاربردی است و افراد زیادی از این کلاس ها بهره برده اند.

 

سابقه تدریس آزمون

دانشجوی موفق در آزمون

دانشجوی عمومی

What makes difference

تفاوت های ما با دیگر رقبا از این قبیل است

ما روی کارمندان خود سرمایه‌گذاری میکنیم

ما به طور مرتب مدرسان وکارمندان خود را به کارگاه ها و دوره های آموزشی می فرستیم. ما میزبان کارگاه های آموزشی با کارشناسان برجسته ی آموزش زبان ومهاجرت بوده ایم. این امر باعث شده است كه كاركنان ما به عنوان كارشناسان این حوزه شناخته شوند ، در كنفرانسها و رویدادها سخنرانی كنند و بتوانند خدمات استثنایی به مشتریان ارائه دهند.

ما سبک زندگی سالم را تشویق میکنیم

ما معتقدیم که برای خلاق و تولیدکننده بودن، شما باید سالم باشید و ما با سازماندهی فعالیتهای تیم سازی که از آنها لذت می بریم، از کارمندان خود در سالم ماندن حمایت می کنیم: مسابقات ورزشی، گالری های هنری و هر آنچه که می خواهند. برای آنهایی که به ورزش تیمی علاقه ندارند، عضویت کامل باشگاه های بدنسازی را ارائه می کنیم آشپزخانه ما همیشه پر از میوه و نوشیدنی است و فضای کار ما دارای هوادهی (تهویه) و دمای مطبوع است.

ما از فعالیت‌های گروهی لذت میبریم

یک تیم کاملاً کاربردی فقط در یک فرهنگ سازمانی سالم قابل دستیابی است و فعالیت‌های گروهی بخش مهمی از آن فرهنگ است؛ خواه یک مسابقه فوتبال، پیاده روی خانوادگی، مسافرت یا بازی روزانه برای کودکان کارمندان ما باشد. اعضای تیم ما با هم دوست شده‌اند و اگرچه کلاس های ما در ساعات مختلف دایر می‌شود، اطمینان می‌دهیم که آنها وقت کافی را در کنار هم می‌گذرانند تا با یکدیگر آشنا شوند، ایده‌ها و راه‌حل‎ها را به اشتراک بگذارند و از آن لذت ببرند.

Social Responsibility

مسئولیت اجتماعی

ما کاملا آگاه هستیم که این جهان ایده آل نیست و با کمک به دیگران می توانیم تفاوت ایجاد کنیم. ما به طور مرتب در دوره های آموزشی شرکت می کنیم ،سمینار های رایگان برگزار می کنیم، به مناسبت های مختلف به زبان آموزان تخفیف می دهیم و دانش خود را عاشقانه و سخاوتمندانه اهدا می کنیم. هدف ما این است که با ایجاد کلاس ها ، شیوه ها ، سمینارها ، کارگاه ها ومحصولات مختلف ، در این دنیا تفاوت ایجاد کنیم. با عضویت در مجموعه ی PTENEXT ، شما نیزبه این اهداف کمک خواهید کرد.

PTE Next values

ارزش های ما

کیفیت

ما در هر کاری که انجام می دهیم در تلاش برای تعالی هستیم. ما استانداردهای شخصی و گروهی بالایی تعیین می کنیم و سپس به طور مداوم سعی می کنیم از آنها فراتر رویم. ما افراد با انگیزه ، بسیار توانمند و نتیجه گرا جذب می کنیم و برای پیشرفت آن ها سرمایه گذاری زیادی انجام می دهیم.

 

انعطاف پذیری

ما معتقدیم که انعطاف پذیری منجر به تعالی می شود و همه خدمات خود را متناسب با نیازهای خاص هر مشتری تنظیم می کنیم.

 

پذیرا بودن و صداقت

ما بر این باوریم که ارتباطات باز اعتماد ایجاد می کند ، و این پایه و اساس هر ارتباطی است که خواه با کارمندان یا با مشتری های ما باشد.

 

شور و اشتیاق

ما نسبت به آنچه انجام می دهیم ، در قلب و ذهنمان ،با اشتیاق و متعهد هستیم. کارمندان ما شبانه روز کار می کنند تا به ایده هایی نوی و کاربردی در آموزش زبان دست یابند.

 

کار گروهی

قدرت ما از افراد با استعداد تیم ما تامین می شود. ما محیطی را ایجاد می کنیم که در آن هر فرد عضو با ارزش و قابل احترامی باشد ، به مشارکت و اشتراک گذاری تشویق شود و به خاطر تلاشهایش شناخته شود و پاداش کسب کند.

 

امانت‌داری

وقتی با یک تصمیم سختگیرانه روبرو می شویم ، هرگز ارزش ها و اصول خود را به خطر نمی اندازیم. ما آنچه را که درست است انجام می دهیم ، نه آسان ترین کار را.